O naszej firmie co nieco . . .


sklep anteny katowice
 

Sklep naszej firmy działał od roku 1989 niezmiennie w tej samej branży i pod tym samym adresem - Katowice pl.Wolności 9.
Na terenie Katowic nasz sklep był renomowanym, doskonale znanym i największym w rejonie Katowic specjalistycznym sklepem sprzedającym: anteny satelitarne i RTV, cały osprzęt do ich instalacji oraz uchwyty do mocowania telewizorów na ścianie lub do sufitu.
Poza dostępnym towarem zawsze staraliśmy się służyć naszym klientom fachowym doradztwem dotyczącym instalacji antenowych.


W Katowicach i okolicy większość anten satelitarnych i naziemnych RTV zainstalowanych jest za naszym pośrednictwem.

We wrześniu 2023 podjęliśmy decyzję o całkowitej likwidacji naszego sklepu w Katowicach przy pl.Wolnosci 9. Za ponad 33 letnią współpracę składamy naszym klientom gorące podziękowania.


W tym czasie przetrwaliśmy kilka kryzysów i często bywały jakieś problemy, które zawsze udawało nam się przezwyciężać. W tym czasie przetrwaliśmy kilka kryzysów i często bywały jakieś problemy które zawsze udawało nam się przezwyciężać. W tych 3-ch dekadach przetrwaliśmy: komunę, liberałów, socjalistów, związkowców, socjaldemokratów, ludowców, pierwszy PIS-LPR-Samoobrobę, PO-PSL. Nie daliśmy rady przetrwać "dobrej zmiany".


 


Obecnie prowadzimy jedynie sprzedaż internetową oraz usługi w zakresie antenowych instalacji zbiorczych w budynkach wielorodzinnych. W szerokiej ofercie internetowej posiadamy całą gamę produktów do instalacji anten RTV i satelitarnych w tym renomowanych firm w tej branży:

ferguson inverto inverto axing amiko digisat opticum globo corab famaval televes telesystem technisat triax ftedselinbox venart telmor ams kmbfuba barczak


 

Zanim kupisz gdzie indziej osprzęt do instalacji anten satelitarnych lub naziemnej telewizji cyfrowej DVB-t ... warto sprawdzić naszą ofertę. Zapraszamy do naszego sklepu intenetowego.


kontakt w godz. 10-16 , tel. 665 666 540  

Formularz kontaktowy ... zadaj pytanie ...

Jeżeli nie masz aktualnie dostępu do konta pocztowego, możesz wysłać zapytanie za pomocą formularza zamieszczonego poniżej.

Twoje pytanie :

Twój e-mail :

Imię i Nazwisko :

Miasto i kod poczt.:  

Firma :

Telefony :    2 

KONTROLA antyspamowa : = wpisz słownie liczbę 2

 Zaznacz to pole jeśli chcesz otrzymać kopię wiadomości.

Pola oznaczone na czerwono obowiązkowo prosimy wypełnić.  
W polu "e-mail:" wpisanie nieprawidłowego adresu uniemożliwi nam odpowiedź na zadane pytanie.