DVB-s satelitarna telewizja cyfrowaTelewizja satelitarna wykorzystuje nadajniki (tzw. transpondery) umieszczone na sztucznych satelitach Ziemi. Zaletą tego sposobu emisji jest możliwość pokrycia sygnałem ogromnych obszarów przy użyciu tylko jednego nadajnika oraz możliwość dotarcia z sygnałem do obszarów, na których tworzenie sieci nadajników naziemnych jest niemożliwe lub nieopłacalne.

Sygnał jest nadawany z ziemi z ośrodka nadawczego łączem mikrofalowym (Up-link) na pokład satelity znajdującego się na ustalonej pozycji orbity geo-stacjonarnej. Przekaźnik zamontowany na pokładzie satelity nadaje odebrany sygnał z powrotem w kierunku Ziemi (Down-link) pokrywając zasięgiem określony obszar powierzchni. Na jednym satelicie znajduje się wiele takich przekaźników. Obecnie nadawane są niemal wyłącznie systemy cyfrowe, które pozwalają na nadawanie kilkuset kanałów z jednej pozycji satelitarnej. Najbardziej popularne w Polsce pozycje satelitarne to 13°E Hot Bird (NC+, Cyfrowy Polsat, Telewizja na kartę, Orange TV i polskojęzyczne kanały free-to-air (FTA), oraz 19,2°E Astra (TV Trwam). Niewielka różnica kątowa pozwala na równoczesny odbiór obydwu satelitów z jednej anteny (tzw. układ zeza lub monoblock).

Telewizja satelitarna to system nadawania programów telewizyjnych przeznaczonych do odbioru przez indywidualnych i zbiorczych odbiorców za pomocą urządzeń składających się z anteny satelitarnej z konwerterem i odbiornika satelitarnego podłączonego do odbiornika telewizyjnego.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo :


nc+ ... Telewizja Na Kartę ... bez umowy ... pre-paidTo oferta, w której nie ma obowiązku podpisywania jakiejkolwiek umowy terminowej i zobowiązania się do regularnego wnoszenia opłat za kanały kodowane.

Kupując zestaw startowy wraz z dekoderem HD na własność oraz po aktywacji karty, otrzymujemy dostęp przez 1 miesiąc do 130 kanałów (w tym 46 HD) to jest pakiet odpowiadający ofercie Extra+ wraz z opcją CANAL+, film, rozrywka, edukacja, dokument, sport, informacje, style i muzyka .... w pakiecie dla całej rodziny (wszystkie kanały wyszczególnione poniżej).

Dekoder jest używany, odnowiony z 12 miesięczną gwarancją i wraz z kartą kodową (na podstawie faktury zakupu) po zakupie przez klienta od początku są własnością klienta (nie są własnością nc+). Dostępne są do wyboru 4 modele dekoderów wraz z kartą kodową, która jest parowana z dekoderem (dekoder nie działa z inną kartą).

Kup zestaw startowy wraz z dekoderem HD na własność oraz kartą kodową i dostępem przez 1 miesiąc do 130 kanałów (w tym 46 HD) (wszystkie kanały wyszczególnione poniżej).

Podłącz dekoder do anteny satelitarnej, upewnij się, że jakość sygnału z satelity Hot Bird 13E na twoim dekoderze, jest wystarczająca. Aktywuj zestaw, wysyłając numer karty nc+ sms-em na numer 725 72 72 27 zgodnie z instrukcją lub poprzez BOK (Biuro Obsługi Klienta) lub aktywuj dzwoniąc na nr telefonu 22 430 77 77 (koszt połączenia wg stawek operatorów).

Po miesiącu korzystania z pakietu 1 miesiąc na start - klient wybiera jedną z opcji :

  • bez podpisywania umowy w formie pre-paid w dowolnych okresach opłaca się doładowanie karty ( 24,90 zł za 1 miesiąc lub 59,97 zł za 3 miesiące czyli 19,99 zł/mies.)
  • lub po podpisaniu umowy abonamentowej na okres 12 miesięcy można korzystać ze wszystkich pakietów oraz opcji dodatkowych z oferty nc+, płacąc comiesięczny abonament, od 29,90 zł/mies. ( dla klientów z własnym dekoderem zawsze o 10 zł tańszy abonament niż aktualne oferty nc+ )Przez pierwszy miesiąc od daty aktywacji zestawu możliwość korzystania z pakietu 1 miesiąc na start, to jest:
130 kanałów w języku polskim w tym 46 kanałów w jakości HD + kilkaset kanałów niekodowanych
* aktualne ceny i promocje zestawów proszę sprawdzać telefonicznie ( 32 2032266, kom. 665666540 ) lub osobiście

alt  TVP-1-HD TVP-2-HD TVP-Polonia TVN-HD TVN-7-HD POLSAT-HD POLSAT-2 TVP-Rozrywka TV-Puls-HD TV-Puls2 TVN-Style-HD TTV DOMO-Plus-HD KUCHNIA-Plus-HD TV-4-HD TV-6 ATM-Rozrywka VIVA 4FUN-Tv 4FUN-Hits 4FUN-Dance ESKA-Tv Muzo-Tv Power-tv POLO-Tv VOX-MUSIC MANGO-Tv 8-tv TVS TELE-5 POLONIA-1HipHop-tv NatGeo-People-HD TVP-HD POLSAT-Cafe-HD POLSAT-CI E-EntertimentBBC-HD BBC-Entertaiment Fashion-tv-HD MTV-Live-HD MTV-Rock Disco-Polo-Music DISCO-TV Star-tv VH-1 KINOPOLSKA-MUZYKA MJUZIK-tv TRACE-Urban TLC ID-HD BBC-Lifestyle Lifetime-HD alt  TVN-24-HD TVN-24-bis TVN-Meteo_Activ TVP-Info TVP-3 TV-REPUBLIKA POLSAT-News2 ntl-Raomsko CNBC-Eu BBC-Word-News FRANCE-24 BLOOMBERG-TV SUPERSTACJA POLSAT-News-HD alt  PLANETE-Plus-HD DISCOVERY-Historia TVP-Historia TVP-Kultura FOKUS-tv KBS-Word DISCOVERY-Channel-HD National-Geografic-Ch-HD Animal-Planet-HD Arte-HD BBC-Earth-HD DISCOVERY-Scince-HD POLSAT-Viasat-History-HD POLSAT-Viasat-Nature-HD POLSAT-Viasat-Explore-HD FOKUS-tv alt   MINIMINI-hd TELETOON-hd TVP-ABC DISNEY-Channel-HD DISNEY-xd DISNEY-Junior Polsat-JIM-JAM Nicolodeon-HD Nick Nick-JR Baby-TV BBC-CBeebies BOOMERANG CARTOON-NETWORK alt  ALEKINO-HD TVP-Seriale KINOPOLSKA STOPKLATKA 13ulica-HD AXN-Spin-HD AXN-HD AXN-WHITE AXN-BLACK FOX-HD POLSAT-Film-HD POLSAT-Romance TVN-Fabula FOX-Comedy-HD COMEDY-Central-HD PARAMOUNT-Channel-HD UNIVERSAL-Channel-HD CBS-Europa-HD CBS-Action AMC SCIFI-Universal COMEDY-Central-Familly FILMBOX TNT-HD alt  TVN-Turbo-HD TVP-Sport POLSAT-Sport-News NSPORT-HD ORANGE-Sport EUROSPORT-HD EUROSPORT-2-HD POLSAT-Play-HD DISCOVERY-Turbo-Extral-HD EXTREME-Sport-HD MOTO-WIZJA FIGHT-KLUB

oraz pakiet Canal+

alt alt alt alt alt alt

 


Po miesiącu korzystania z pakietu 1 miesiąc na start - klient wybiera jedną z opcji:

Opcja 1 - w formie pre-paid - bez podpisywania umowy - w dowolnych okresach opłaca się doładowanie karty ( 24,90 zł za 1 miesiąc lub 59,97 zł za 3 miesiące czyli 19,99 zł/mies. ).

Poniżej lista dostępnych kanałów w opcji 1 - pre-paid - bez podpisywania umowy :

PAKIET ... BEZ OPŁAT * ... w ofercie START HD+ lub nc+ MIX - dostępnych jest ponad 20 kanałów kodowanych przez okres doładowania karty oraz przez 1 miesiąc od daty zakończenia ostatniego okresu doładowania:

TVP-1-HD TVP-2-HD TVP-Polonia TVP-Info TVP-Kultura TVP-Historia TVP-Rozrywka TVP-3 TVP-ABC TVN-HD TVN-7-HD TTV POLSAT-HD POLSAT-2 TV-Puls-HD TV-Puls2 TV-4-HD TV-6 POLSAT-News2 STOPKLATKA

oraz przez cały czas ponad 150 kanałów niekodowanych (FTA) z satelity HotBird 13,0 , w tym polskie :
TVS TELE-5 POLONIA-1 ESKA-Tv 4FUN-Tv 4FUN-Hits 4FUN-Dance POLO-Tv POWER-tv VOX-MUSIC HipHop-tv MANGO-Tv FOKUS-tv Star-tv ntl-Raomsko ToTV TV5-Monde CNBC-Eu BBC-Word-News BLOOMBERG-TV FRANCE-24

KANAŁY DOSTĘPNE PO DOŁADOWANIU - w pakiecie nc+ START HD lub nc+ MIX jest ponad 20 kodowanych kanałów różno-tematycznych w języku polskim, w tym 13 kanałów w jakości HD, z których pierwsze 6 to kanały własne nc+, gdzie nadawane programy nie sś przerywane reklamś telewizyjnś.
ALEKINO-hd DOMO-Plus-HD KUCHNIA-Plus-HD PLANETE-Plus-HD MINIMINI-hd TELETOON-hd AXN-Spin-HD TVP-Seriale KINOPOLSKA 13ulica-HD TVN-Turbo-HD TVP-Sport TVN-Style-HD DISCOVERY-Historia ATM-Rozrywka Muzo-Tv TVN-24-HD TVN-24-bis TVN-Meteo_Activ TV-REPUBLIKA NatGeo-People-HD KBS-Word

lub
Opcja 2 - po podpisaniu umowy abonamentowej na okres 12 miesięcy można korzystać ze wszystkich pakietów oraz opcji dodatkowych z oferty nc+, płacąc comiesięczny abonament, od 29,90 do 119 zł zł/mies., w zależności od wybranego pakietu kanałów (dla klientów z własnym dekoderem zawsze o 10 zł tańszy abonament niż aktualne oferty nc+).