DVB-s satelitarna telewizja cyfrowaTelewizja satelitarna wykorzystuje nadajniki (tzw. transpondery) umieszczone na sztucznych satelitach Ziemi. Zaletą tego sposobu emisji jest możliwość pokrycia sygnałem ogromnych obszarów przy użyciu tylko jednego nadajnika oraz możliwość dotarcia z sygnałem do obszarów, na których tworzenie sieci nadajników naziemnych jest niemożliwe lub nieopłacalne.

Sygnał jest nadawany z ziemi z ośrodka nadawczego łączem mikrofalowym (Up-link) na pokład satelity znajdującego się na ustalonej pozycji orbity geo-stacjonarnej. Przekaźnik zamontowany na pokładzie satelity nadaje odebrany sygnał z powrotem w kierunku Ziemi (Down-link) pokrywając zasięgiem określony obszar powierzchni. Na jednym satelicie znajduje się wiele takich przekaźników. Obecnie nadawane są niemal wyłącznie systemy cyfrowe, które pozwalają na nadawanie kilkuset kanałów z jednej pozycji satelitarnej. Najbardziej popularne w Polsce pozycje satelitarne to 13°E Hot Bird (NC+, Cyfrowy Polsat, Telewizja na kartę, Orange TV i polskojęzyczne kanały free-to-air (FTA), oraz 19,2°E Astra (TV Trwam). Niewielka różnica kątowa pozwala na równoczesny odbiór obydwu satelitów z jednej anteny (tzw. układ zeza lub monoblock).

Telewizja satelitarna to system nadawania programów telewizyjnych przeznaczonych do odbioru przez indywidualnych i zbiorczych odbiorców za pomocą urządzeń składających się z anteny satelitarnej z konwerterem i odbiornika satelitarnego podłączonego do odbiornika telewizyjnego.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo :


NIEKODOWANE KANAŁY dostępne z satelity - HOTBIRD 13,0

HotBird kanały


Poniżej polskie, niekodowane kanały z satelity - HOTBIRD 13,0 E
 

TVP Polonia - www.tvp.pl/polonia
Jest kanałem przeznaczonym dla Polaków przebywających za granicą. Prezentuje polską kulturę i muzykę, polskie filmy, seriale i telenowele. Są programy informacyjne, jak Wiadomości Teleekspres, Panorama. Nadawany całodobowo, jest zlepkiem TVP-1 i TVP-2. Na części audycji są emitowane napisy w języku angielskim.

TVP INFO - www.tvp.info
Telewizja informacyjna TVP. Flagowym programem stacji TVP Info jest "Serwis info". TVP Info została wyposażona w dziewięć satelitarnych wozów transmisyjnych, które trafiają do ośrodków regionalnych TVP.

TVS TV SILESIA - www.tvs.pl
Pierwsza regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał TVS jest kierowany głównie do mieszkańców górnego Śląska i Opolszczyzny, ale nie tylko. W ramówce kanału wiele programów tematycznych, teleturnieje, telenowele. Kilka wydań dziennika informacyjnego dziennie.

TELE-5TELE 5 - www.tele5.pl
Kanał ogólny: osiemnaście godzin programu filmowo-rozrywkowego. Specjalnością stacji są europejskie filmy i seriale, pokazywane jest jednak również wiele produkcji amerykańskich oraz programy własnego autorstwa. Stacja oferuje ponadto swoim widzom relacje sportowe z meczów 3, 4 i okręgowej ligi piłkarskiej. Na antenie stacji można było oglądać relacje z meczów piłki ręcznej, żużlu oraz halowej piłki nośnej

Polonia 1 - www.polonia1.tv
GGłówne pozycje w ramówce Polonii 1 zawsze zajmowały telenowele. Codziennie od godziny 19.20 do 22.00 stacja emituje dwa seriale tego typu. Stacja emituje także klasykę kina włoskiego i amerykańskiego, a także współczesne kino amerykańskie i europejskie, kreskówki anime, telenowele, seriale, programy dokumentalne i rozrywkowe, teledyski oraz audycje sportowe i prognozę pogody.

Mango 24 - www.mango.pl
Jest pierwszą i jak dotąd jedyną całodobową telewizją tele-zakupową w Polsce, powstałą w 2002 roku. Przez 24 godziny na dobę, na antenie Mango 24 nadawane są spoty i reklamy o charakterze tele-zakupowym. W stacji reklamować mogą się także zewnętrze firmy. Po godz. 23 nadawane jest pasmo erotyczne z reklamami serwisów telefonicznych 0-700...

Power-HD Power TV - http://powertv.pl/
Kanał muzyczno-rozrywkowy w jakości HD. Gwarantowane 100% rozrywki przez całą dobę: najlepsze teledyski, największe gwiazdy oraz wyjątkowe programy rozrywkowe. Ponad połowę ramówki zajmuje polska muzyka rozrywkowa. Ważne miejsce w ofercie znajdują się też kultowe teledyski z lat 80-tych i 90-tych poddane cyfrowej rekonstrukcji, aby wyglądały i brzmiały dobrze także na telewizorach HD.

4FUN-Tv 4 FUN TV - www.4fun.tv
Polska stacja muzyczno-interaktywna skierowana do młodych i kreatywnych ludzi. 24 godziny na dobę 100% rozrywki tworzonej dla widzów i przez widzów. Widz przy pomocy telefonu komórkowego może decydować o kolejności wyświetlanych na antenie klipów muzycznych poprzez wpisanie numeru teledysku z pośród aktualnie dostępnych na liście i wysłanie go SMS-em na podany numer.

4FUN-Fit-Dance 4fun Fit&Dance - www.4fun.tv/fit-and-dance.html
Polska stacja muzyczna emitująca muzykę do ćwiczeń oraz z gatunku dance. Kanał został uruchomiony 27 września 2011 roku pod nazwą TV.Disco. W lutym 2015 roku z anteny stacji została usunięta muzyka disco polo. Na antenie stacji rozpoczęto emisję klipów z muzyką dance i elektroniczną muzyką taneczną (muzyka klubowa) oraz zmienione zostało logo stacji. Od kwietnia 2016 stacja oprócz muzyki dance ponownie emituje teledyski z polską muzyką taneczną oraz disco polo.

4FUN-Tv 4FUN GOLD HITSwww.4fun.tv/hits.html
Ppolska stacja muzyczna, jako Mjuzik.tv rozpoczęła nadawanie 12 sierpnia 2014 r. i nadawała muzykę pop, głównie teledyski z lat 2000-2015. Obecnie stacja emituje najnowszą muzykę pop oraz muzykę z lat 80. i 90. XX w. i pierwszej dekady XXI w.

ESKA TV - www.eska.pl
Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska. Kanał Eska TV prezentuje na swojej antenie klipy muzyczne artystów znanych z anteny radiowej Eski, wywiady i informacje ze sceny muzycznej.

NUTA.TV - www.nuta.tv
To polski kanał muzyczny w którym są prezentowane w najwyższej jakości obrazu i dźwięku aktualne hity muzyki pop oraz dance, a także największe przeboje ostatnich lat. Dopełnieniem bogatej oferty teledysków będą koncerty HD oraz biografie największych artystów muzyki popularnej.

POLO TV - www.polotv.pl
Polski kanał telewizyjny o charakterze muzyczno-rozrywkowym , stacja nadająca muzykę disco polo, dance i muzykę biesiadną. oraz programami o gwiazdach tego gatunku muzyki, niezapomniane hity disco polo i dance najsłynniejsze koncerty i festiwale m.in. z lat 90-tych wywiady z gwiazdami - nie tylko o muzyce zaskakujące historie powstania największych hitów legendarny program Disco Polo Live.

ntl Radomska-TvNiezależna Telewizja Lokalnawww.tvntl.pl/
Regionalna stacja telewizyjna w której program jest nadawany przez 20 godzin na dobę (od 6:00 do 2:00). Ponadto NTL uruchomiła naziemny multiplex cyfrowy i nadaje regionalne informacje i programy na terenie 6 powiatów: radomszczańskiego, piotrkowskiego, bełchatowskiego, pajęczańskiego, częstochowskiego ...

VOX_MUSIC-tvVOX Music TV - http://www.voxmusic.tv/
Kanał telewizyjny o charakterze muzyczno-rozrywkowym. Nadaje polską i zagraniczną muzykę taneczną popularną w latach 60, 70, 80 i 90-tych. Format muzyczny kanału VOX Music TV to radosne brzmienie skierowane do dorosłego odbiorcy. Program stacji pozwala widzowi powrócić do czasów młodości i beztroskiej zabawy, dzięki czemu wprawia go w dobry nastrój i wywołuje pozytywne emocje. W ofercie programowej VOX Music TV znajdują się m.in. listy przebojów, bloki muzyczne poświęcone określonemu gatunkowi muzyki, zespołowi czy wykonawcy, informacje z zakresu rozrywki i kultury masowej, a także konkursy.

ntl Radomska-TvHIP HOP TV - www.eskago.pl/tv/hip-hop-tv
To pierwszy i jedyny kanał w Polsce poświęcony kulturze hiphopowej. Teledyski prezentowane na antenie to polska muzyka miejska, czyli rap, r’n’b, trap, reggae/danchall czy dubstep. W ofercie programowej można zobaczyć relacje z koncertów, wywiady, listy przebojów oraz autorskie programy samych raperów. Nie brakuje także miejsca dla pozostałych elementów hip-hopu takich jak breakdance, czy graffiti. Na antenie pojawiają się zarówno nowe klipy, jak i starsze - z ostatnich 18 lat.

STARS-tvStars TV - http://starstv.eu/
Telewizja muzyczna, która prezentuje specjalnie wybrane i wyselekcjonowane największe przeboje wielu dekad. Stars Tv lubi „klasykę”. Lata 60-te, 70-te, 80-te i 90-te to jest to, co nas porusza.

to-TvTO!TVwww.totv.com.pl/polska
Na antenie stacji emitowane są programy muzyczne, rozrywkowe oraz ezoteryczne. Stacja rozpoczęła nadawanie 15 czerwca 2003 pod nazwą iTV. Od sierpnia 2012 roku stacja zmieniła profil i rozpoczęła emisję głównie programów muzycznych (z muzyką dance, disco, pop i disco-polo), oraz profil uległ rozszerzeniu o programy rozrywkowe.

BN-PolskaTBN Polska - www.tbnpolska.tv/
Telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. Jest częściś jednej z największych na świecie sieci kanałów telewizyjnych “Trinity Broadcasting Network” obejmujścś 30 stacji telewizyjnych. TBN Polska to kanał oferujący bogaty wybór programów: podróżniczych, historycznych, dokumentalnych, biznesowych, edukacyjnych, muzycznych oraz animowanych dla dzieci. Starannie dobraną ofertę programową dopełniają filmy fabularne oraz seriale.


oraz kilkaset kanałów niekodowanych w wielu językach:
 

Albanian (Albański) - KUR'ANI HEDAYA SHQIP,

Amharic - ARMENIA 1 TV SATELLITE, ARMENIA TV EUROPE, EBC,

Arabskie - 2M MONDE, ABU DHABI TV EUROPE, AL AOULA EUROPE, AL AOULA EUROPE, AL AOULA MIDDLE EAST, AL ARABIYA, AL HAYAT, AL HORREYA TV, AL MAGHARIBIA, AL MAGHRIBIA, AL MALAKOOT SAT, AL MASRIYAH, AL MAYADEEN TV, AL RAYYAN SATELLITE CHANNEL, AL WAAD CHANNEL, ALALAM NEWS CHANNEL, ALARABY TV 2, AL-FADY TV, ALGÉRIE 5, ALHAWZA ALILMIYYA TV, ALHURRA TV EUROPE, AL-IRAQIYA NEWS, ALJAZEERA CHANNEL, ALJAZEERA DOCUMENTARY, ALJAZEERA MUBASHER, ALKARMA TV MIDDLE EAST 1, ALKAWTHAR TV, ALSHARQIYA TV, ANGEL TV, ARRYADIA, ASSADISSA, ATHAQAFIA, BAEYNAT SATELLITE CHANNEL, BAHRAIN TV, BARAEM 2, BBC ARABIC, BEITOL ABBAS, CANAL ALGÉRIE, CTV, DUBAI INTERNATIONAL HOLY QURAN AWARD TV, DUBAI TV EUROPE, ELSHARQ, FADAK TV, HODHOD ARABIC TV, HODHOD ARABIC TV EUROPE, IMAM ASR TV, IQRAA ARABIC, JEEM TV EUROPE, JORDAN TV, KARBALA SATELLITE CHANNEL, KTV 1, MEKAMELEEN TV, MTA 3, NABAA TV, NOUR TV, NOURSAT, OMAN TV, ORIENT NEWS, QATAR TV, QURAN TV, RT ARABIC, SAMA DUBAI, SAUDI TV, SEXYSAT ARABIA, SHARJAH TV, SKY NEWS ARABIA, SUDAN TV, SUNNA TV, TAYBA TV, THALITHA TV, THAQALAYN TV, YEMEN TV, ZAD TV, ABU DHABI SPORTS 1, YAS TV,

Armeńskie - KENTRON TV INTERNATIONAL, SHANT PREMIUM, SHANT TV

Azerbejdżan - CBC, GÜNAZ TV, SAHAR AZERI

Bośniackie - KUR'AN HIDAJEH, SAHAR BOSNIAN

Chiński - CCTV 4 EUROPE , , , Duński - BVN TV EUROPA

English (Angielskie) - #C4K360, ALJAZEERA ENGLISH, ALJAZEERA ENGLISH, ARIRANG WORLD, BBC WORLD NEWS EUROPE, BLOOMBERG TV EUROPE, CGTN, CGTN, CGTN DOCUMENTARY, CLUBBING TV, CNBC EUROPE, CNC WORLD ENGLISH, DAYSTAR TV, DW ENGLISH, EURONEWS ENGLISH, EUTELSAT 4K1, EWTN UK & IRELAND, FASHION TELEVISION INTERNATIONAL, FRANCE 24 ENGLISH, GOD TV UK, HILLSONG CHANNEL, I24 NEWS ARABIC, I24 NEWS ENGLISH, I24 NEWS ENGLISH, IMAM HUSSEIN TV 3, JUCE TV, KICC TV, LIBERATION TV, LOVEWORLD TV, MEDIA BROADCAST PROMO, NHK WORLD TV, PRESS TV, QUR'AN HIDAYAH ENGLISH, REDLIGHT PROMO, RT D, RT D, RT ENGLISH, RT ENGLISH, SBN INTERNATIONAL, STN PROMO, TBN EUROPE, THE WORD NETWORK, TRT WORLD, DUBAI SPORTS 3, IFILM ENGLISH,

Farsi - 4U TV, AL-ZAHRA TV, ARIANA TV INTERNATIONAL, BBC PERSIAN, DIDGAH TV, DISCOVERY HOME & HEALTH FARSI, GANJ E HOZOUR TV, GEM TV, HODHOD FARSI TV, IMAM HUSSEIN TV 1, IRAN E ARYAEE TV, IRAN TV NETWORK, IRINN, JAME-JAM TV NETWORK, KALEMEH TV, KANAL 20, KANAL 20, KHANE FILM, LALISH TV, MANOTO, MARJAEYAT TV HOTBIRD, MERCI TV NETWORK, MOHABAT TV, NASIM, PARS TV, PAYAM-E-AFGHAN TV, PERSIAN STAR 1, PERSIAN STAR 2, QUR'AN HIDAYAH PERSIAN, QURAN TV, RADIO FARDA TV, RTA, SAT 7 PARS, SEVEN, SIMAY-AZADI IRAN NATIONAL TV, TM TV, TOHEED TV, VELAYAT TV NETWORK, VOA TV PERSIAN, IFILM ARABIC,

French (Francuskie) - BFM TV, CORAN HIDAIAH FRANÇAIS, FRANCE 24 FRANÇAIS, I24 NEWS FRANÇAIS, MEDI 1 TV, SAHAR FRANCOPHONE, TELE CONGO, TV 5 MONDE EUROPE, ARTE FRANÇAIS ,

German (Niemieckie) - KORAN HEDAYAH, SENDER NEU JERUSALEM, SRF INFO, ZDF,

Greek (Greckie) - ERT WORLD, EURONEWS ELLINIKA, VOULI TILEORASI,

Hindi (Hinduski) - MTA 2 , , , Hungarian (Węgierski) - EURONEWS MAGYAR,

Italian (Włoskie) - AB CHANNEL, ALICE, ANTICHITÀ CHIOSSONE, ARCHI NEWS 24, ARTE ATELIER, ARTE INVESTIMENTI, ARTE NETWORK, AUTOMOTO TV, CAMERA DEI DEPUTATI, CANALE ITALIA, CANALE ITALIA 83, CANALE ITALIA 84, CLASS HORSE TV, CLASS TV MODA, DIVA FUTURA, DONNA & SPOSA, EURONEWS ITALIANO, FIGHT NETWORK ITALIA, GOLDBET LEAGUE, GOLDBET RACING, HSE 24 ITALIA, HSE 24 ITALIA, ITALIA CHANNEL, ITALIA NETWORK, ITALIAN FISHING TV, ITV ITALIA, JUWELO ITALIA, LA 9, LA TV DEI TIFOSI, LAZIO TV LATINA, LIFE, LOMBARDIA SAT, MUZIK TV, ONE TV, ORLANDO ART BIZ, ORLER TV, PADRE PIO TV, PADRE PIO TV, PAROLE DI VITA, PEOPLE TV, PESCARE & CACCIARE TV, QVC ITALIA, QVC ITALIA, RADIO FRECCIA TV, RADIO ITALIA TV, RADIO ITALIA TV, RADIO RADIO TV, RADIONORBA TV, RADIONORBA TV, RAI 1, RAI 2, RAI 3, RAI NEWS 24, REAL TIME, RETECONOMY, RTL 102.5 RADIOVISIONE, RTL 102.5 RADIOVISIONE, RTV, SCT PROMO, SENATO TV, SHOPPING TV, STAR SAT, SUPER TENNIS, TCI, TEF CHANNEL, TELEMARKET, TELEPACE, TELEREPORTER, TESORY CHANNEL, TG NORBA 24, TGCOM 24, TRC SAT, TRM H24, TV ART LIVE, TVA VICENZA, UNINETTUNO UNIVERSITY TV, UNIRE SAT, VIVA L'ITALIA CHANNEL, WINE TV, WINGA ,

Kazakh - KAZAKH TV, , , Korean - CGN TV, KBS WORLD,

Kurdish (Kurdyjski) - ÇIRA TV , GK CHANNEL, KURDISTAN 24, KURDISTAN TV, KURDSAT, KURDSAT NEWS, MED MUZÎK, NEWS CHANNEL, RONAHÎ TV, RÛDAW, SAHAR KURDISH, STÊRK, ZAGROS TV,

Polski - 4 FUN DANCE, 4 FUN GOLD HITS, 4 FUN TV, ESKA TV, HIP HOP TV, MANGO 24, NTL, NUTA TV, POLO TV, POWER TV, STARS TV, TBN POLSKA, TO!TV, TVP POLONIA, TVS, VOX MUSIC TV,

Portuguese (Portugalski) - REDE INTERNACIONAL DE TV, RTP INTERNACIONAL EUROPA,

Romanian (Rumuński) - TVR INTERNATIONAL,

Russian (Rosyjski) - 24 TV, 8 KANAL EVROPE, BELARUS 24, CENTRAL ASIA TV, CNL EVROPA, EURONEWS RUSSKIY, IRT, KORAN HIDAYA, LIFE TV, NASTOYASHCHEYE VREMYA, NOVIY MIR, NTV MIR, PERVIY KANAL EUROPA, PERVIY KANAL EUROPA, R1 EXTRA, ROSSIYA 24, RTR PLANETA, RUSSIAN MUSICBOX, RUSSKIY BESTSELLER INTERNATIONAL, SHANSON TV HOTBIRD, SOYUZ, STS INTERNATIONAL, TBN ROSSIYA, TNT INTERNATIONAL, TV RUS, UA TV, VOZROZHDENIYE,

Sinhalese - COLOMBO TV, SRI TV,Somali - HORN CABLE TV, KALSAN TV, SOMALI CABLE, SOMALI NATIONAL TV, SOMALILAND NATIONAL TV, UNIVERSAL TV, UNIVERSAL TV,Syriac - SURYOYO SAT,

Spanish (Hiszpański) - BETHEL TV, CORÁN HIDAIAH ESPAÑOL, HISPAN TV, TELESUR,

Tagalog - SMNI,Yamil - ANGEL TV EUROPE, , , Thai - THAI TV GLOBAL NETWORK,

Turkish (Turecki) - ARTI TV, KANAL HAYAT, KANAL HAYAT, MC EU, TRT BELGESEL, TRT TÜRK,

Vietnamese (Wietnamski) - NETVIET, VTV 4,

Inne - ABALFADHL ALABBAS TV , ALGÉRIE 4 , AMERICAN EMBASSY TV NETWORK , CAMA CLAWOD , CAMA MOVIE , CAMA SERIE , DUA CHANNEL , ERI TV 1 , ESTV , FASHION TV EUROPE , FTV UHD , GALA 1 , GALA 2 , HADI TV 3 , HADI TV 4 , JANATOBAGHIE TV , KHATEREH TV , MRAP TV , SAHAR URDU , TV KOPER CAPODISTRIA , TVK , UKRAÏNA 24 , VOA TV EUROPE , WESAL HAQ , WESAL HAQ ,

 

NIEKODOWANE KANAŁY dostępne z satelity - ASTRA 19,2

HotBird kanały


Poniżej polskie, niekodowane kanały z satelity - ASTRA 19,2 E
 

Tv TRWAM - www.tv-trwam.pl
Polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-narodowym, mieszcząca się w Toruniu. Stacja finansowana jest głównie z datków widzów, słuchaczy Radia Maryja oraz czytelników Naszego Dziennika. Program Telewizji Trwam jest częściowo zbieżny z linią programową Radia Maryja. Stacja emituje audycje społeczne, publicystyczne, polityczne, religijne (msze święte, nabożeństwa i modlitwy), programy informacyjne, teledyski chrześcijańskie oraz filmy fabularne.


oraz kilkaset kanałów niekodowanych w wielu językach:

Algieria - Algerie 3, Canal Algérie,

Austria - 4News, 4News, Aristo.TV, BTV (Austria), Comedy Central Österreich, Nights, Deluxe Music HD Austria, DMAX Austria, Flimmit, Folx TV, GoTV, Hitradio OE3, K-TV Fernsehen, Kabel 1 Doku Austria, Kabel 1 Österreich, LT1, Melodie Express, N24 Austria, Nick Österreich, Daytime, oe24.TV, ORF 2 Europe, ProSieben MAXX Austria, ProSieben Österreich, R9 Österreich HD, RTL 2 Österreich, RTL Nitro Austria, RTL Österreich, SAT.1 Gold Österreich, Schau TV, Servus TV Deutschland, Servus TV HD Deutschland, Sixx Austria, Sixx Austria, StarParadies Österreich, Super RTL Österreich, Viva Österreich, Volksmusik TV,

Belgia - AB 3, , , Brazylia - TV Record, , , Kuba - Cubavision Internaciona

Chiny - CCTV F, CGTN, CGTN Documentary,

Francja - BFM TV HD, Arte HD, Barker Collectivités, BeIN Sport 1 HD, BFM Business, Canal+ Décalé HD, Canal+ HD, Canal+ Promo, Canal+ Sport HD, Canal+ UHD, Cash TV, Cine+ Premier HD, CNews HD, Euronews French, Eurosport Germany, Fashion 4K, Fashion 4K Preview, France 24 (en Français), France 24 (in Arabic), France 24 (in English), LCI HD, LCP HD, M6 Boutique & Co, Seasons HD,

Niemcy - 1-2-3.tv, 1-2-3.tv HD, 123 Damenwahl, 3sat, 3sat HD, a.tv, Anixe HD, Anixe TV, ARD Alpha, Arte (Germany), Astro TV, Bayerisches Fernsehen Nord, Bayerisches Fernsehen Nord HD, Bayerisches Fernsehen Süd, Bayerisches Fernsehen Süd HD, Bibel TV, Bibel TV HD, BunnyClub 24, Cambabes24, Channel 21, Channel 21 HD, Clipmobile, Comedy Central Germany, Nights, Das Erotische TV, Das Erste, Das Erste HD, Date Line TV, Deluxe Music, Deluxe Music HD, Deutsches Musik Fernsehen, Deutschland Vozrozhdenie, Die Neue Zeit TV, Disney Channel Germany, DMAX, Dreamgirls.TV, DW-TV (Deutsche Welle), DW-TV Arabic (Deutsche Welle), Equi8, EroticDome, Erotik Sat TV, Family TV, Fotohandy.TV, Franken Fernsehen, Fundorado TV, GayBoys Live, Genius Plus TV, Health.tv, Hessen Fernsehen, Home Shopping Europe Deutschland, Hope Channel HD Germany, hr-fernsehen HD, HSE24 Extra, HSE24 Extra HD, HSE24 HD, HSE24 Trend, intv, JML Shop, Juwelo HD, Juwelo TV, Kabel 1, Kabel 1 Doku, Kamasutra TV, KIKA - Der KinderKanal, KiKa HD, L-TV, L-TV, Lustkanal.tv, Mainfranken, MDR S-Anhalt HD, MDR Sachsen, MDR Sachsen HD, MDR Sachsen-Anhalt, MDR Thüringen, MDR Thüringen HD, MediaShop - Meine Einkaufswelt, MediaShop - Meine Einkaufswelt, Mediaspar HD, Mediaspar TV Homeshopping, Mei Musi TV, MeinTVshop, Mobile Sex, München TV, n-tv, N24, N24 Doku, NDR Fernsehen, NDR Hamburg, 19h30-20h, NDR Hamburg HD, 19h30-20h CET , NDR Mecklenburg-Vorpommern HD, 19h30-20h CET , NDR Niedersachsen, 19h30-20h, NDR Niedersachsen HD, 19h30-20h CET , NDR Schleswig Holstein, 19h30-20h, NDR Schleswig Holstein HD, 19h30-20h CET , Nice Music Looks Better, Nickelodeon Germany, Niederbayern TV, One, One HD, Paradise, Pearl TV 4K UHD, Pearl.tv, Pearl.tv HD, Phoenix, Phoenix HD, ProSieben, ProSieben MAXX, QVC Beauty & Style, QVC Beauty & Style HD, QVC Germany, QVC Germany, QVC HD Germany, QVC Plus, QVC Plus HD, Radio Bremen TV, RBB Berlin, rbb Berlin HD, RBB Brandenburg, rbb Brandenburg HD, Regio TV, RFO (Germany), Rheinmain TV, RIC, RTL 2, RTL Bremen & Land Niedersachsen, 18h-18h30 CET, RTL Nitro, RTL Nordrhein Westfalen, 18h-18h30 CET 18h-18h30 CET, RTL Television, RTL+ Germany, Sat 1, SAT 1 Gold, Sat 1 Hamburg / Schleswig Holstein, Sat 1 Österreich, Sat 1 Schweiz, Sex Kontakte, SexyGirls.TV, Shop24Direct, Sixx, Sky 3D Germany, Sky Bundesliga HD 7, Sky Select, Sky Sport 7 HD Germany, Occasional, Sky Sport Bundesliga 10, Occasional, Sky Sport Bundesliga 9 HD, Occasional, Sky Sport News Germany, Sky Sport News HD Germany, Sonnenklar TV, Sonnenklar.TV HD, Sophia TV, Sparhandy TV, Sport 1 Germany, SR Fernsehen HD, SR Südwest Fernsehen, Südwest Fernsehen Baden-Würtemberg, Südwest Fernsehen Baden-Württemberg HD, Südwest Fernsehen Rheinland-Pfalz, Sudwest Fernsehen Rheinland-Pfalz HD, Super RTL, Tabu 24, Tagesschau 24, Tagesschau 24 HD, Tele 5, TLC Germany, TOGGO plus, TV Oberfranken, UHD1 by ASTRA / HD+, Ulm-Allgäu, Visit-X TV, VIVA, Daytime, VOX, VOX Österreich, WDR Fernsehen Köln, Köln, WDR HD Aachen, WDR HD Bielefeld, WDR HD Bonn, WDR HD Dortmund, WDR HD Duisburg, WDR HD Düsseldorf, WDR HD Essen, WDR HD Köln, WDR HD Münster, WDR HD Siegen, WDR HD Wuppertal, WDR Studio Aachen, Montag bis Samstag 19h30-20h, WDR Studio Bielefeld, 19h30-20h CET, WDR Studio Bonn, Montag bis Samstag 19h30-20h, WDR Studio Dortmund, 19h30-20h CET, WDR Studio Duisburg, Montag bis Samstag 19h30-20h, WDR Studio Düsseldorf, 19h30-20h CET, WDR Studio Essen, 19h30-20h CET, WDR Studio Münster, 19h30-20h CET, WDR Studio Siegen, 19h30-20h CET, WDR Studio Wuppertal, Montag bis Samstag 19h30-20h, Welt der Wunder, Welt der Wunder, ZDF, ZDF HD, ZDF Infokanal, ZDFinfo HD, ZDF_neo, ZDF_neo HD, Zee One, Zee One HD,

Izrael - I24 News Français, , , Włochy - Rai News 24, , , Japonia - NHK World HD,

Luksemburg - ASTRA Portal, SES UHD Demo, VR demo, , , Korea Poł.- Arirang TV,

Polska - TRWAM, , , Katar - Al Jazeera English, Al Jazeera English HD, Al Jazeera Satellite Channel,

Rosja - R1, R1 Extra, RT Español HD, RT HD, Russia Today, Russia Today Español, TV Rus,

Hiszpania - Alquiler 1, Alquiler 2, Alquiler 3, Alquiler 4, Alquiler 5, Alquiler 6, Alquiler X, Alquiler XX, Alquiler XXHard, Alquiler XY, Aragón Sat, Bajo Demanda, Canal 24 Horas, Canal Sur Andalucia, LTC - La Tienda en Casa, Multi-X, TBN Espana, TV Galicia, TVE International,

Szwajcaria - Kabel 1 Schweiz, ProSieben Schweiz, RTL 2 Schweiz, RTL Schweiz, Schweiz 5, VOX Schweiz,

Holandia - BVN - Beste van Vlaanderen en Nederland, , , Turcja - TRT Türk, TRT World HD,

Zjednoczone Emiraty - EWTN Europe, , , Wenezuela - Telesur,


Wielka Brytania - BBC World News, BBC World News Europe HD, Bloomberg Europe, CNBC Europe, CNN International Europe, GOD Europe, QVC U.K., Sky News International, SonLife Broadcasting Network,

Inne - Asteroid Day 2017, BTV, HLG Teststream, Persian Music Channel,

 

Mapa pokrycia sygnału (orientacyjna) z satelity HotBird 13° E.


pokrycie sygnału HotbirdMapa pokrycia sygnału (orientacyjna) z satelity Astra 19,2° E.


pokrycie sygnału Astra 19,2